Google Haritalar Yorum Satın Alın

Google Maps Yorum Hizmeti Ne İşe Yarar?

Günümüzde birçok şirketin Google harita kaydı bulunmakta lakin bu harita kaydını kim kontrol ediyor sizce? Kayıt bilgilerini kim güncelliyor? Bu soruların cevabını aşağıda ki makaleden bulabilirsiniz.

Her geçen gün daha fazla yaygınlaşan Google haritalarının kullanımı ve Google’ın arama sonuçlarında reklamların hemen altında ve arama sonuçlarının sağ kısmında harita kayıtlarına yer vermesi uygulamanın daha popüler bir hale gelmesini sağlamıştır.

Bizlerden almış olduğunuz yorum hizmeti ile işletme kaydınızın google arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yorumları okuyan olası müşterileri etkilemiş olursunuz.

Tarafımızdan alacağınız hizmet işletme kaydınızı olumlu yönde etkileyerek daha fazla ziyaretçi almanıza sebep olacaktır.

 

Google Haritalar Yorum Sistemi Nasıl Çalışır?

Hizmet sağlanmadan önce harita kaydınız detaylı bir şekilde incelenir ve düzenlenmesi gereken hususlar hakkında kayıt sahibi bilgilendirilerek gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yorum yapılmaya başlanır.

Yaptığımız Google aramalarının sonuç sayfasında sürekli olarak şirketlerle karşılaşmaktayız. Örnek verecek olursak: nakliyat sektörü, hotel & pansiyonlar, otomobil servisleri, restoranlar ve sigortacılar gibi.

Google haritalardan ziyaretçi elde etmek ve bu ziyaretçileri müşteriye çevirmek için rakiplerinizin önüne geçmeniz gerekecek. Bizlerden aldığınız hizmet ile rehber kaydınızın arama sonuçları sayfasında görünmesine olanak sağlayabilirsiniz.

 

Googleyorum.com ekibi olarak nelere dikkat ediyoruz?

1- Yorumların tamamı aktif kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Aktif olarak kullanılmayan hesaplardan yapılan yorumların büyük bir kısmı spam olarak algılanmaktadır.
2- Yorumlar kısa bir süre içerisinde değil, geniş bir zaman içerisinde yapılmaktadır. Aynı gün yapılan onlarca yorumun inandırıcılığı olmuyor.
3- Yorumlar imla kurallarına uygun ve gerçekci bir şekilde yapılıyor.
4- Yorumlar Türkiye lokasyonlu IP adreslerinden yapılmaktadır.

 

Google Yorum Nasıl Satın Alırım?

Google haritalar yorum hizmeti satın almanız mümkün. Bunu pazarlıyan firmalarda mevcut. Ama piyasayı sizin için araştırdık ve en iyi firmanın MapsYorum olduğunu anladık. Diğer firmaların bir çoğu birsürü sorun ile karşılaşırken bu firmada hiçbir sorun ile karşılaşmadık.

Bu yazıyı beğendin mi?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Ziyaettin Gürel
Hayat, bisiklete binmek gibidir. Dengede kalmak için hareket etmek zorundasınız.
Yazı oluşturuldu 64

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön